Escreo About

Echipa magică din spatele vopselei magice Escreo ro

Please wait

Your data is being processed please do not close that page

image
Transport gratuit în România, cu livrare în 3-4 zile lucrătoare

Misiunea

Exprimare. Schimb. Modificare.

Astăzi suntem mai flexibili decât oricând. Suntem liberi să punem la îndoială vechile moduri în care gândim și facem lucruri, să facem loc pentru inovație și să descoperim noi căi și soluții.

Așadar, am realizat

Misiunea noastră este de a permite oamenilor să se exprime, să colaboreze și să facă schimb de idei mai eficient, într-un mod natural, fără griji.

Mai mult decât o vopsea

Escreo este o unealtă care redefinește modul în care lucrăm, prin transformarea mediului pasiv într-un spațiu interactiv, deschis ideilor noi. Oferă posibiltăți nelimitate pe o pagină goală, împreună cu libertatea de a fi curajos și a trece dincolo de limite. Și apoi, șterge totul și începe din nou. De ce nu?


Echipa

Yasen Rusev Co-founder & CEO Phone+359 888 220 630 Emailyasen@escreo.com
Elena Nikolova Co-founder & CMO Phone+359 883 337 390 Emailelena@escreo.com
Iskren Mitev Co-founder & COO Phone+359 887 341 813 Emailiskren@escreo.com
Manol Novakov Co-founder & CTO Phone+359 898 681 481 Emailmanol@escreo.com
Victoria Uzunova Silvertongue Dealmaker Phone+359 887 932 471 Emailvictoria@escreo.com
Diana Teofilova ​Collaboration Chief Phone+359 888 830 068 Emaildiana@escreo.com
Mirela Frantsova Lady of Logistics Phone+359 884 012 547 Emailmira@escreo.com
Manuela Popova Digital Alchemist Phone+359 889 940 448 Emailmanuela@escreo.com

Salută!

Suntem mereu în căutarea unor noi parteneri. Dacă ești interesat să colaborezi cu noi, indiferent dacă prin proiecte comune sau împărtășire de cunoștințe și gânduri:

Contactează-ne