Misiune

Exprimă. Distribuie. Modifică.
Credem că progresul necesită o privire critică asupra metodelor vechi și ineficiente de a gândi și de a face lucrurile. Pentru a face loc inovației, trebuie să găsim modalități noi și creative de rezolvare a problemelor.

PwC

De aceea am creat ESCREO

Misiunea noastră este de a ajuta oamenii să se exprime liber, dizolvând granițele artificiale stabilite în trecut. Vrem să inspirăm lucrul în echipă și schimbul de idei, făcând planificarea și comunicarea naturale și ușoare.

ESCREО Magnetic

Mult mai mult decât vopsea

Vopselele ESCREO schimbă modul în care lucrăm, transformându-ne mediul. Din instrumente și suprafețe statice, le transformăm în spații interactive, creative, care ne ajută să ne împărtășim ideile. ESCREO estompează granițele, oferind libertate nelimitată de comunicare și planificare.

Echipa

Yasen

Yasen Rusev

Co-founder & CEO

+359 888 220 630 yasen@escreo.com
Elena

Elena Nikolova

Co-founder & CMO

+359 883 337 390 elena@escreo.com
Iskren

Iskren Mitev

Co-founder & COO

+359 887 341 813 iskren@escreo.com
Manol

Manol Novakov

Co-founder & CTO

+359 898 681 481 manol@escreo.com
Diana

Diana Teofilova

Collaboration Chief

+359 888 830 068 diana@escreo.com
Manuela

Manuela Popova

Digital Alchemist

+359 889 940 448 manuela@escreo.com
Dora

Dora Naydenova

Junior Trade Hero

+359 887 932 471 dora@escreo.com