Escreo About

Вълшебният екип зад вълшебната боя Escreo bg

Please wait

Данните Ви се обработват. Моля не затваряйте страницата.

image
Безплатна доставка до 3 - 5 работни дни

Мисия

Изрази. Сподели. Промени.

Днес сме по-гъвкави от всякога. Свободни сме да поставяме под въпрос остарелите модели на мислене, както и начините, по които правим на едно или друго нещо. Бързото развитие на технологиите улеснява иновациите и откриването на нови пътища и решения.

Затова създадохме

Нашата мисия е да помагаме на хората да изразяват себе си, да работят заедно и да общуват по-свободно и естествено.

Повече от боя

Escreo е инструмент, който променя изцяло начина, по който работим, като преобразява пасивната среда в интерактивно пространство за обмен на идеи. Представете си безграничните възможности на белия лист, съчетани с шанса да излезеш извън общоприетите рамки. А после (защо не?) да изтриеш написаното и да започнеш всичко отначало.


Запознай се с екипа зад Escreo

Ясен Русев Co-founder & CEO Phone+359 888 220 630 Emailyasen@escreo.com
Елена Николова Co-founder & CMO Phone+359 883 337 390 Emailelena@escreo.com
Искрен Митев Co-founder & COO Phone+359 887 341 813 Emailiskren@escreo.com
Манол Новаков Co-founder & CTO Phone+359 898 681 481 Emailmanol@escreo.com
Виктория Узунова Silvertongue Dealmaker Phone+359 887 932 471 Emailvictoria@escreo.com
Диана Теофилова ​Collaboration Chief Phone+359 888 830 068 Emaildiana@escreo.com
Мирела Францова Lady of Logistics Phone+359 884 012 547 Emailmira@escreo.com
Мануела Попова Digital Alchemist Phone+359 889 940 448 Emailmanuela@escreo.com

Запознай се с нас!

Екипът ни винаги е отворен за нови партньорства. Ако желаете да си партнираме в съвместни проекти или просто да обменим опит и идеи, ще се радваме да го направим:

Свържи се с нас